Úvodní stránka » Novinky » NOVINKA v našem sortimentu !

17.10.2016 | NOVINKA v našem sortimentu !

Vážení zákazníci,                                                                                                                                                                                             před nedávnem jsme do našeho sortimentu zařadili stěrkovou hmotu na sádrokartonové desky All Purpose Ready Mix. 

Stěrková hmota All Purpose Ready Mix je dvoufunkční, umožňuje nanést jak spodní konstrukční vrstvu, tak i horní povrchovou úpravu a to i celoplošně.
Hmotu All Purpose Ready Mix je možné nanášet stejně jako běžné stěrkovací hmoty, nebo pomocí aplikátoru, kdy je nanášen tmel současně s bandážovací páskou.

S platností do 27.10. máte od nás možnost získat "Aplikátor tmelu" ZDARMA (běžná cena je 1850,-Kč bez DPH)! Jedinou podmínkou je odebrání 8 kusů tmelu All Purpose Ready Mix 20kg. Ke každému tmelu navíc dostanete 1ks papírové bandážovací pásky 75m a pro první tři zákazníky na každé naší provozovně, kteří tuto nabídku využijí, jsou připraveny montérky.


Více informací o stěrkovací hmotě All Purpose Ready Mix nejdete v přiloženém prospektu a z tohoto odkazu:
https://uloz.to/!Kc4gCsJOXq33/norgips-ready-mix-cz-mp4 (heslo: aisais) si také můžete stáhnout instruktážní video (doporučujeme bezplatné pomalé stahování). Před použitím "Aplikátoru" Vám pak rádi vše ještě vysvětlíme.

Kromě mnoha výhod proč používat právě All Purpose Ready Mix, které najdete v prospektu a na instruktážním videu, je tu i značná finanční úspora oproti běžně používaným tmelům a to ve výši 20-40%.

Prospekt Ready Mix

« Zpět