Úvodní stránka » Novinky » MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ VZHLEDEM K NAŘÍZENÍ VLÁDY

15.03.2020 | MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ VZHLEDEM K NAŘÍZENÍ VLÁDY

MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ VZHLEDEM K NAŘÍZENÍ VLÁDY

Platnost k 15.3.2020 20 hod.

 

Vážení zákazníci,

vzhledem k mimořádným opatřením, která jsou přijímaná z důvodu omezení šíření aktuální virové nákazy, Vám oznamujeme, že naše provozovny v Jablonci n. N. a Horoměřicích zůstávají pro podnikající osoby (firmy, živnostníci) OTEVŘENY. Provozovna v Liberci bude z organizačních důvodů pro přímý prodej dočasně uzavřena.

Rádi bychom udělali vše pro to, abychom uchránili zdraví našich kolegů i Vás, našich zákazníků, proto prosíme věnujte pozornost opatřením na našich provozovnách a respektujte je.

Máte-li podezření, že by jste mohli být nositelem nákazy, nejezděte prosíme osobně na naše provozovny a svou objednávku realizujte pomocí e-mailu, telefonu, či našeho e-shopu  www.sadrokartony.com.

Pro nepodnikající osoby (maloodběratele) jsou naše provozovny uzavřeny, k nákupu je ale možno využít e-shop na stránkách www.sadrokartony.com, e-maily (ais.jablonec@sadrokartony.com, ais.horomerice@sadrokartony.com a ais.liberec@sadrokartony.com) , nebo mobilní telefony (Jablonec + Liberec 606 091 330, Horoměřice 724 275 856). Materiál Vám připravíme k odběru na našich provozovnách, nebo Vám bude po dohodě dovezen.

 

Děkujeme Vám za spolupráci a zodpovědný přístup

 

Tým AIS

« Zpět